Monday, April 18, 2011

hakkame kultuurseteks :)

Ilmselgelt ei mäleta ma jälle, kus eelmine kord pooleli jäin, aga igatahes, mis on kõige suurem uudis, millest ma veel kirjutanud pole on see, et ma sain uue töö...jälle, aga selle tööga ma iseenesest SUPPER rahul olen, kuigi täistunde ei saa, eelmine nädal sain veits üle 30 ja see nädal veist üle 20 ainult, aga ma olen jälle tagasi alksi kallamas, ehk baaris, kuigi see koht veits peenem on, kui eelnevad, aga töökaaslased on siiani väga hea mulje jätnud ja ma pole elusees mitte kuskil nii palju veel teeninud ka, et see minu jaoks täielik ulme on, et ma üldse Melbournes sellise palgaga koha leidsin, võrreldes eelnevate töödega oli mul lootus juba suht kadunud. Muidu kuidas ma selle töö üldse leidsin oli nii, et netist vaatasin, et nad otsivad staffi, aga mul läks meelest ära, et ma sinna cv-d üldse viima tahtsin minna ja lampi tulin shoppamast ja olin trammis ja just selle koha ees on peatus ja siis istusin trammis ja vaatasin, et oh tuttav nimi ja hüppasin käbe välja, läksin rääkima mänedzeriga ja pm sisse astudes lehvitas mulle sealt vastu üks yfukas, kes minuga samal aastal Saksamaal käis. Ma isegi ei teadnud, et ta Austraalias on, veelvähem, et Melbournes või, et ta seal töötab. Kes räägib, et Eesti on väike, minu arust terve maailm on kuidagi väikseks jäänud. :D Igatahes töö kohapealt on kõik väga hästi hetkel. Ahjaa,vanadets kohatadest mõlemist tulin ära, kuna palgavahet arvestades oleks motivatsioon nendes tööl käia suht null.
Mis veel, ostsin paar päeva tagasi endale uue telefoni. Jeeeiii,vana tel nii pann oli, et lampi katkestas kõnesid mul jne. Ahjaa, kui tel. Ostma läksin, siis pm küsiti passi ja 2 erinevat pangakaarti, passi mul muidugi kaasas ei olnud ja õnneks oli eesti pangakas, muidu poleks saanudki. Veider igatahes.
Me Krissuga otsustasime, et kui meil nüüd ühised vabad päevad on, siis hakkame midgai tarka ja kultuurset nendega tegema, mitte ei passi lihtsalt maha. Alustasime eelmine nädal, kui läksime St. Kildale (põhi rannapiirkond) vesipiipu tõmbama. LÕPUKS, ma olen 7 kuud piibust unistanud. Igatahes mis toimus oli see, et me istusime terrassil ja väljas oli konkreetne saun ja piibu sessiooni lõpuks olin ma näost jumala valge ja jalad pm värisesid all. Nõrgaks olen jäänud siin L ja siis see nädal käisime Melbourne akvaariumis, kus pm suht lamp oli, mingid kalad ja asjad igal poole, aga äge oli reaalseid pingviine ja hai kalasid näha.
Meil on majas ka veist muudatused, esiteks kolis siia üks geipaar Inglismaalt sisse ja nad niii ägedad, mul pole elusees olnud reaalseid geisõpru ja nüüd on, jeiii :D Nii naljakas nendega rääkida, sest nad nagu väga väga geid, igatahes üks uus asutraalia tüüp kolis ka sisse ja ma esimesena siit majast juhtusin teda nägema ja siis kui nad sellest teada said, siis tulid küsisid, et  kuidas ta välja näeb endal siuke kaval naeratus näos :D oh nalja saab nendega. Ja teine muutus on see, et nett mida me rottisime on kadunud L ja ma pole sellega üldse rahul!
Ammm...what else...kas ma seda juba olen mainind, et me siin ka täiega odava jõusaali pakkumise saime ja veits trenirovkat harrastame jälle? Kui ei siis, nüüd mainisin ja naljakas selle juures on see, et ma mõtleisn igast erinevaid rühmatreeninguid ka proovida, ütleme nii, et joogasse ja body attacki ma vist lähiajal enam ei satu, sest jooga lihtsalt nii uimane oli, et ma oleks tahtnud matile magama jääda ja body attackis käisime krissuga koos ja ma lihtsalt pool aega naerukramis olin, sest treener nii werdo oli ja me krissuga suht daunikud seal olime :D AGA, ma ei tea kas eestisse on siuke asi jõudnud või varasemalt olemas nagu Body combat, igatahes kui on, siis soovitan väga sinna minna, sest minu jaoks on see üks lahedamaid trenne, kus ma üldse käinud olen.
Aga ok, ma vist hetkel pillid kotti ära panen, sest 11 tunnine tööpäev on just selja taga ja mul jalad kergelt surisevad all ja silmad vajuvad kinni, sest kell on veerand 3 öösel.
NB! Õnnesoovid Mariale!!!!!!!! :) :*


                          

No comments:

Post a Comment